Çözüm Ortaklarımız

Referanslar

Haberler

Bosch firması için yapılmış olan Start-Stop Marş Motoru Gövdesi ve Radyatör Kapağı Bağlantı parçası İşleme Makinesi.

Bosch firması için yapılmış olan Start-Stop Marş Motoru Gövdesi ve Radyatör Kapağı Bağlantı parçası İşleme Makinesi.10 mikron Eş eksenlilik ve Çap toleransı içerisinde çalışabilen, her istasyonda üniteye ve fikstüre özel offset verebilme özelliği ile Avrupalı rakiplerine fark atan teknolojisi sayesinde, özellikle otomotiv endüstrisinin parça dinamiklerine (alüminyum zamak vb.) maksimum uyuymluluk ile flambe olmayı engelleyici ve ölçü istikrarlığı sağlayıcı fikstür teknolojisine sahip, Bosch firması için yapılmış Start-Stop Marş Motoru gövdesini işleyen Transfer Makinesi.


Transmisyon Malzemenin Talaşlı İmalatında CNC Transfer Makinesi Farkı.

Transmisyon Malzemenin Talaşlı İmalatında CNC Transfer Makinesi Farkı.CNC Transfer makinelerinde interpolasyon ile çalışan Açar Kafa (Recessing)ünitelerinin teknolojisi ve işleme metodu sayesinde,her türlü sertlik ve talaş kaldırma zorluğu bulunan parçaları rahatlıkla işleyebilirsiniz.


Rot-Rotil ve Aşık (Küresel Mafsal) Parçaları Üretim Hattı.

Rot-Rotil ve Aşık (Küresel Mafsal)  Parçaları Üretim Hattı.Yaklaşık 10 yıldır üretmekte olduğumuz Rot ve Rotil parçalarının kafa ve kuyruk tarafını işleyen Transfer makinelerinden sonra çiftli olarak Aşık (Küresel Mafsal) parçasını işleyen Özel CNC makinesinide üreterek hattı tamamlamış bulunmaktayız.


Altı Köşe Çubuktan Gaz Musluğu Rakorlarını İşleyen Transfer Makinesi.

Altı Köşe Çubuktan Gaz Musluğu Rakorlarını İşleyen Transfer Makinesi.Gaz Musluğu parçalarını altı köşe çubuktan işleyen,servo magazin çubuk beslemeli Transfer Makinesinin üretimi tamamlanmıştır.Videoda belirtilen parça ve bu parçaya yakın tüm ürünleri altı köşe çubuktan işlemek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Altı Köşe Çubuktan Gaz Musluğu Parçalarını İşleyen Transfer Makinesi Özellikleri


Çoklu Kafalı (Multi Spindle) CNC Transfer Makinesi.

Çoklu Kafalı (Multi Spindle) CNC Transfer Makinesi.Üzerinde çoklu işlemler gereken parçalar için üretilmiş Transfer Makinesi sayesinde parça işleme sürelerini çok daha kısa sürelere indirebilirsiniz. Makinede İngiltere üretimi CENTRELINE firmasına ait ağır şartlarda çalışmaya uygun Transfer makinesine özel üretilmiş Çoklu Kafa ürünleri kullanılmıştır.


Yüksek Teknolojiye Sahip Laboratuvarımızı Oluşturduk

Yüksek Teknolojiye Sahip Laboratuvarımızı OluşturdukFenermili dahil tüm tasarımı ve talaşlı imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilen Transfer Makinelerimiz yeni kurmuş olduğumuz laboratuvarımızdaki cihazlar sayesinde artık daha hassas ve daha kaliteli olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulacaktır.


Altı Milli ve Kayar Otomat Tezgah Kapasitelerini Dörde Katlayan Çiftli Çubuk Besleme Teknolojisi

Altı Milli ve Kayar Otomat Tezgah Kapasitelerini Dörde Katlayan Çiftli Çubuk Besleme TeknolojisiTencere ve Tava Maçasını İşleyen Çiftli Çubuk Sürücülü Transfer Makinesi. Ürün gamımızda bulunan Çubuk Sürücülü Transfer Makinesi sistemini bir adım daha ileriye taşıyarak Çiftli Çubuk Sürücülü Transfer Makinesi üretmiş bulunmaktayız.


TTM Makineden Çığır Açan Teknoloji! Açı Ayarlı Flex Center Transfer Makinesi

TTM Makineden Çığır Açan Teknoloji! Açı Ayarlı Flex Center Transfer MakinesiSeri imalat makineleri olan Transfer makinesi sektöründe kaliteli ,pratik, ekonomik ve esnek çözümler sunmaya devam ediyoruz. Tübitak projesiyle atağa geçtiğimiz Ar-Ge faaliyetlerimiz katlanarak devam etmektedir. Bunun son örneği olarak Açı Ayarlı Transfer Makinesini siz değerli müşterilerimizin beğenisine gururla sunarız.


Servo Pres Hattımız ile Sıcak Dövme Teknolojisi ile Yeniden Tanışın

Servo Pres Hattımız ile Sıcak Dövme Teknolojisi ile Yeniden TanışınTTM Makine olarak müşterilerimize komple çözümler sunmaya devam ediyoruz.Transfer makinelerindeki bilgi ve becerilerimizi Pres Hatları da üreterek artırmaya devam ediyoruz.Ürettiğimiz Pres hatları Türkiye'de ilk Servo kontrollü pres hatlarıdır.Presin Servo motor kontrollü olması, ustalık gereksinimi olmadan manuel ayarlardan kurtularak basit ve kolay şekilde kullanımı mümkün kılmaktadır.


55 Eksen Simultane CNC Transfer Makinesi

55 Eksen Simultane CNC Transfer MakinesiDünyada bir ilk yine Türkiye'den. 55 eksen interpolasyon nasıl olur gördünüz mü? TTM Makineden 3 eksenli 18 adet spindel ünitesi ile parçalarınızı üniversal metotlardan 20-25 kat daha hızlı işlemek istemez misiniz? Başta otomotiv olmak üzere tüm sektörlerde rekabet ortamından kurtulup,rakipsiz firma olmak için yalnızca bize sipariş vermeniz yeterli.


Kilit Bareli Parçasını ve Barel Tüpü Parçasını İşleyen Transfer Makineleri

Kilit Bareli Parçasını ve Barel Tüpü Parçasını İşleyen Transfer MakineleriTTM Makine en son Teknolojiyi takib eden üretimi ile Barel ve Barel Tüpü işleyen CNC Transfer makinelerinin üretimini tamamlamış bulunmaktadır. Bu makine sayesinde yeni nesil Magazinli Profil ve Çubuk Besleme ünitesinin efektivitesi bir üst seviyeye çıkarılmıştır. Bu yeni Teknoloji ile Altı milli ve Kayar Otomat işleme metodlarına göre çok daha verimli ve efektif çalışan,ayrıca eksik operasyon bırakmayan çözümü ile alternatifsiz imalat metodunu belirlemiştir.


Farklı Teknoloji, Modern Tasarım! Çamaşır Makinesi Flanş Parçasını İşleyen Transfer Makinesi

Farklı Teknoloji, Modern Tasarım! Çamaşır Makinesi Flanş Parçasını İşleyen Transfer MakinesiTTM Makine olarak farklı dallarda,farklı tasarımlar yapmaya devam ediyoruz.Son olarak Çamaşır Makinesi Flanş parçasını işleyen,işe özel,özel tutucu ayna sistemli,full CNC,4 istasyonlu,9 üniteli,13 eksen servo motorlu transfer makinesinin üretimini tamamlamış bulunmaktayız. Bu makine sayesinde,diğer üniversal metotlara göre 8 kat daha hızlı flanş üretimi yapılabilmektedir.


UMTIK 2012 Kongresindeyiz

UMTIK 2012 KongresindeyizNitelikli iş gücünün sağladığı mühendislik kabiliyetiyle, düşük üretim maliyetlerini başarıyla birleştiren TTM Makine San ve Tic.Ltd.Şti makine sektöründe her geçen gün ağırlığını artırmakta, ürettiği yüksek kaliteli Transfer Makineleri ile tanınır hale gelmektedir. Yakın zamanda kalitesini,başarıyla tamamladığı TÜBİTAK projesiyle perçinleştiren TTM Makine bilgi ve birikimini artırmak ve tecrübelerini paylaşmak için 15. ULUSLARARASI MAKİNA TASARIM VE İMALAT KONGRESİ (UMTİK 2012) kongresine katılmaktadır.Aynı zamanda kongreye sponsor olan firmamıza,makine sektörüne kattığı yenilik ve de başarılarından dolayı plaket verilecektir.


Yeni Üretim Tesisimize Taşındık.

Yeni Üretim Tesisimize Taşındık.TTM Makine olarak büyümeye devam ediyoruz.Kapasitemizi artırmak ve siz değerli müşterilerimizin taleplerine daha hızlı cevap verebilmek amacıyla yeni tesisimize taşındık. Mülkiyeti TTM Makineye ait olan yeni tesisimizde 1500 m² olan, üretim ve montaj alanımız 3000 m² ye çıktı. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin taleplerine daha hızlı cevap vereceğiz.


TTM Makineden Bir İlk Daha! Küre İşleyen CNC Transfer Makinesi!!!

TTM Makineden Bir İlk Daha! Küre İşleyen CNC Transfer Makinesi!!!Türk sanayi sektörüne yüksek kalite ve hassasiyette CNC Transfer tezgahları kazandırmayı ilke edinen TTM Makine, uzun AR-GE çalışmaları sonunda ürün yelpazesine yeni bir makine daha ekledi.


TÜBİTAK Desteğine Sahip Türkiyenin İlk Ve Tek CNC Transfer Makinesi Üreticisi

TÜBİTAK Desteğine Sahip Türkiyenin İlk Ve Tek CNC Transfer Makinesi ÜreticisiTTM Makine’nin hazırlamış olduğu CNC Transfer makinesi projesi Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Tarafından desteklenmeye değer görüldü.%100 Türk mühendisliğinin kullanılacağı bu proje ile birlikte firmamızın AR-GE kazanımı katlanarak artacaktır. Sıhhi tesisat, otomotiv, mobilya aksesuarları ve gaz armatürleri üreticilerine hitap eden bu tezgah ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha elverişli çözümler sunabilmeyi umuyoruz.


Yeni Tanbur

cnc cnc cnc cnc cnc cnc
[email protected] Makine San ve Tic.Ltd.Şti