Çözüm Ortaklarımız

Referanslar

Makine Kontrol

TTM, makinelerinin kontrolör grubunda kendine Japon MITSUBISHI’yi ve Avusturya'lı KEBA’yı partner edinmiştir. Tüm kullanıcıların da bildiği üzere operatör ve kumanda yazılımları (software) makine kapasitesini, verimliliğini ve kullanılabilirliğini direkt olarak etkilemektedir, hatta iyi dizayn edilmiş bir tezgahta dahi yazılım hataları o makinenin kullanışsız ve verimsiz hale gelmesine sebep olabilmektedir. Bu konunun önemine binaen TTM bu kullanıcı ara yüzlerini müşteri talepleri ve şikayetlerini ön planda tutarak, tamamen kendi mühendis ekibiyle oluşturmaktadır. Bu sayede kullanıcı dostu kontrol teknikleri kullanılarak maksimum verimlilik alınması sağlanmaktadır.

Bu yazılım oluşturabilme yeteneği aynı zamanda işe özel makinelerde de esnekliği arttırarak operatörün kolay kullanımını ve dolayısıyla makine verimini %25’lere varan oranlarda artırabilmektedir.

Ayrıca tüm F1 modellerinde standart olarak sunulan ethernet bağlantısı ile internet ortamında uzaktan yardım özelliği ile kullanıcıların takıldıkları ya da problem yaşadıkları anlarda online destekle müşteri memnuniyetini arttırmak hedeflenmektedir.

Yeni Tanbur

cnc cnc cnc cnc cnc cnc
[email protected] Makine San ve Tic.Ltd.Şti