Çözüm Ortaklarımız

Referanslar

CNC-F1- Plus Modeli

1990 yılında kurulan firmamız, 2001 yılında ilk jenerasyonunu piyasaya sürdüğü Advance model CNC Transfer ailesine, son olarak 2006 sonlarında ilk prototipini tamamladığı CNC –F1- modelini üretmeye başladı. Şimdi ise 3.jenerasyonu olan CNC F1 Plus isminde robotik kol ile bütünleşerek tamamen insansız otomasyonu sayesinde daha üretken ve daha da teknolojik. Alışılmışlığın dışına çıkan paslanmaz CNC dizaynı, yüksek kapasitesi ve arızasız çalışması ile müşteri memnuniyetimizi maksimuma taşımış olan CNC F1 bu yeni Plus versiyonu ile 24 saatlik çalışma periyotlarında %80'lere varan kapasite artışı sağlayarak çok daha verimli ve ekonomik. Üstelik sadece TTM dizaynına özel ultra kompakt tasarımıyla kısıtlı alan sahibi müşterilerimizde muadili tezgahlara nazaran % 50' lere varan alan tasarrufu sağlamaktadır.


Robotik beslemede kendisine MITSUBISHI Robotu  partner edinen firmamız mühendislik ve adaptasyonda  Factor-H firması ile, kusursuz dizaynına yakışır bir adaptasyonu başarıyla sağlamaktadır.

 

CNC –F1- Plus' ın Başlıca Avantajları :

· Operatör personel maliyetlerinden %95'e varan tasarruf

· Özellikle küçük parçaların beslenmesinde tezgah kapasitesinde %60'lara varan artış 

· Kompakt yapısı sayesinde lojistik alan tasarrufu

· Parça beslemesindeki insan hatası kaynaklı parça bozulmalarında %95'lere varan azalma

· 24 Saatlik duraksız çalışabilmesi sayesinde maksimum tezgah verimi ile yüksek kapasite

Bu artıları ile günümüz rekabet koşularında, son teknolojiyi kullanarak minimum üretim maliyeti getirir ve müşterilerimizin içinde bulundukları rekabette avantajlı konuma geçmelerini sağlar.

Yeni Tanbur

cnc cnc cnc cnc cnc cnc
[email protected] Makine San ve Tic.Ltd.Şti