Çözüm Ortaklarımız

Referanslar

Firma Profili

Firmamız 1990 yılında AKT Makine ismiyle kurulmuştur. İlk yıllarında Transfer Makineleri ve Pres Mengeneleri üreten firmamız 1993 yılında başlayan özel sipariş talepleri ile ürün gamını arttırmıştır. İlk ihracatını 2001 yılında yapan firmamız taleplerin ve teknolojinin artışı doğrultusunda 2003 yılında ilk CNC Transferini üretmiş ve Türkiye'nin ilk ve tek CNC Transfer üreticisi olmuştur.

CNC Transfer Makineleri üretimiyle firmamız 2004 yılında ihracat oranlarını büyük oranda arttırmıştır. Hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki taleplerin artması ile Tuzla Serbest Bölgesi içinde bir tesis yatırımının gerektiğine karar verilmiş ve 2005 yılında TTM ismiyle tüm üretim hattını Serbest Bölge’ye taşımıştır. Serbest Bölgenin avantajıyla ihracat oranlarını attıran firmamız 2007'de CNC-F1- serisini üreterek teknik anlamda İtalyan ve Alman rakipleri ile yarışır hale gelmiş, fiyat ve servis konularında ise büyük ölçüde üstünlük sağlamıştır.

Bu gün CNC-F1- Plus serisi ile Full Robotik hatları üreten firmamız kaliteli, ekonomik ve hassas işlem yapabilen makineleri üretmesi, yüksek mühendisliğe sahip makine tasarımları ve teknolojik üretim metotları ile esnek çözümler sunması ve süratli servis hizmeti sağlaması yönleriyle Türkiye' de en çok tercih edilen Transfer Makinesi ve özel makine üreticisi olmayı başarmıştır. Dünya pazarında ise ihracatını günden güne arttırmakta, Türkiye makine sektörünün önemli temsilcilerinden olmaya devam etmektedir.

Temel amacımız, siz müşterilerimize ileri teknoloji ihtiva eden problemsiz ve ekonomik makineleri imal edebilmek; akabinde en iyi teknik destek ve servis hizmetleri vererek, sorunsuz, hassas ve kaliteli üretimi, yüksek hızda ve düşük maliyetle gerçekleştirebilmenizi sağlayabilmektir.


Şirket vizyon ve misyonumuz, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yurt içinde ve dışında ulaştığımız başarıları arttırarak, Türkiye'nin en iyisi olmaya devam etmek, Dünya’daki en iyiler arasındaki yerimizi daha üst düzeye çıkarmayı başarmaktır. Tüm bunları yaparken firmamızın ticari ahlak değerlerinden ve güvenilirliğinden taviz vermeyerek sürekli müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir.

En son teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip ederek transfer makineleri üretimindeki kalite-fiyat-performans seviyesini üst düzeyde sağlamak ve kendi alanımızda Türk sanayisinin gelişimine önemli katkılarda bulunabilmektir.

 Şirket Bilgilerimiz için Tıklayınız.

 

Yeni Tanbur

cnc cnc cnc cnc cnc cnc
[email protected] Makine San ve Tic.Ltd.Şti