Çözüm Ortaklarımız

Referanslar

Mekanik Donanım

 

Firmamız, gerek doğru ve kaliteli hammadde alımı, gerekse doğru talaşlı imalat metotlarının uygulanması konularına oldukça önem göstermektedir. Kendi üretimini gerçekleştirdiği tüm mekanik ekipmanlarda çeliğin tercihi ve sertifikalı alımlardan başlamak üzere gösterdiği özeni yine işlenmiş ürünler üzerindeki sertleştirme ya da sert kromaj kaplanması gibi ikincil işlemlerde de devam ederek kalite oluşturma politikasından taviz vermemektedir. Ayrıca tüm talaş kaldırma operasyonlarındaki finiş operasyonları %100 kendi bünyesindeki CNC talaş kaldırma makinelerinde tamamlamakta ve nihai son taşlama işlemine kadar özenli denetimi sağlayarak ürünlerin kaliteli ve hassas üretiminin gerçekleştirmektedir.

Bu konudaki girişimci yaklaşımı sayesinde Avrupa’daki montaj odaklı rakiplerinin bir adım önüne geçerek maksimum esneklik ve daha ekonomik alternatifler oluşturabilme yeteneği ile avantajlı konuma geçmektedir. Ayrıca parçaları kendi bünyesinde üretiyor olması müşterilerinin yedek parça temini ve akuplasyon gereksinimlerini rahatlıkla giderebilmesini sağlamaktadır.

Firmamız, kalite kontrol konusundaki prensiplerinden ekstra getirdiği üretim maliyetlerine rağmen ödün vermemektedir. Yılda % 5’lere varan son kontrol reddi gerçekleştirilmesi, düşük toleranslarda çalışma özeninin ve son kontrollerdeki katı tutumumuzun önemli bir kanıtıdır.

 

 

 

 

 

Yeni Tanbur

cnc cnc cnc cnc cnc cnc
[email protected] Makine San ve Tic.Ltd.Şti